| Zasięg detektora | 0,05 mm ~ 10 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0.6KV~35KV |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Waga | 2,2 kg |
| Wielkość | 220x130x88mm |
| skala | 0,03 mm-11,3 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Wyświetlacz | wyświetlacz LCD |
| Rezolucja | ±100V |
| Powłoka hosta | metal |
| skala | 0,03 mm-11,3 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Wyświetlacz | wyświetlacz LCD |
| Rezolucja | ±100V |
| Powłoka hosta | metal |
| Pokaz | LCD |
|---|---|
| zasięg wykrywania | 30um ~ 1mm |
| Zakres wyjściowy | 600–8000 V. |
| Zasilacz | 12V |
| waga | 2,2 kg |
| Zasięg detektora | 0,5 mm~10 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,6 kV~30 kV |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Waga | 2,2 kg |
| Wielkość | 130*88*220mm |
| Skala | 0,03-10.mm pitch Smoła epoksydowa 、 Smoła naftowo-asfaltowa) |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5–35 kV |
| Pokaz | LCD |
| Konsumpcja | < 5w |
| Powłoka hosta | Aluminiowe pudełko |
| skala | 0,03 mm-1,7 mm (HD-106A) 1,4 mm-11,3 mm (HD-106B) 0,03 mm-11,3 mm (HD-106C) |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5KV-7KV (HD-106A) 6KV-35KV (HD-106B) 0,5-36KV (HD-106C) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD, 3 cyfry |
| Rezolucja | ±100V |
| Powłoka hosta | metal |