Touchable X-ray Flaw Detector papier fotograficzny Pralka 660 Mm / min
1
MOQ
Touchable X-ray Flaw Detector Photographic Paper Washing Machine 660 Mm / Min
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUATEC
Orzecznictwo: ISO CE
Numer modelu: HDL-M810R
High Light:

x ray inspection equipment

,

welding x ray machine

Zapłata
Szczegóły pakowania: w kartonie
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 500
specyfikacje
Prędkość papieru: 660 mm / min
Proces płukania: Rozwój, utrwalanie / stabilność 1, stabilne 2 suszenie
Opracowanie zakresu czasowego regulowanego: 30-60 sekundowy standardowy proces 45 sekund
Zakres regulacji temperatury płynnego leku: 20-40 ℃ (± 0,1 ℃)
Regulowany zakres temperatury suszenia: 40-75 ℃
Regulowany zakres: 10-200 mm / 0,3㎡
opis produktu
HUATEC HDL-M810R Pralnica do papieru fotograficznego

Wyróżniające się cechy

1. Seria mikrokomputerów

Klasyczny system mikrokomputerowy służy do zapewnienia normalnej i bezpiecznej pracy maszyny. System ochrony zapewnia oddzielenie komputera od cieczy i pary wodnej, aby zapewnić trwałość urządzenia. Wystarczy dotknąć palcem, aby łatwo dostosować wymagane parametry i dostosować zakres (patrz dane techniczne).

2. Wyraźny i określony zbiornik na lek

Tworzywo ABS jest stosowane w celu zapewnienia, że ​​nie będzie korozji i wycieków. Konstrukcja tylko produkowanego kanału zapewnia, że ​​ciecz nie zanieczyszcza się nawzajem. Dwie myjnie zapewniają jakość filmu i zachowanie filmu przez długi czas.

3. Napęd grupy rolek

Stosowanie materiałów DuPont do odlewania wałków, odpornych na kwasy i zasady, nie będzie łatwo rozszerzać się ani pękać.

4. Struktura transmisji

Gwarantuje transmisję filmu i synchroniczną transmisję ramki szczelinowej.

Model / dane techniczne HDL-M810R HDL-M810RA
Technologia wody z narkotykami RA4 RA4
Proces płukania Rozwój, utrwalanie / stabilność 1, stabilne 2 suszenie Rozwój, utrwalanie / stabilność 1, stabilne 2, stabilne 3 suszenie
Prędkość papieru 660 mm / min 1100 mm / min
Opracowanie zakresu czasowego regulowanego 30-60 sekundowy standardowy proces 45 sekund 30-60 sekundowy standardowy proces 45 sekund
Zakres regulacji temperatury płynnego leku 20-40 ℃ (± 0,1 ℃) 20-40 ℃ (± 0,1 ℃)
Regulowany zakres temperatury suszenia 40-75 ℃ 40-75 ℃
Regulowany zakres 10-200 mm / 0,3㎡ 10-200 mm / 0,5㎡
Czas suszenia / wyrzutu (standardowy proces) 4 minuty i 30 sekund 4 minuty i 30 sekund
Najszerszy papier 815 mm (32 cale) 815 mm (32 cale)
Węższy papier 50 mm 50 mm
Najkrótszy papier 150 mm 150 mm
Pojemność zbiornika na leki 22 litry / dryfujący 22 litry, stabilny 22 litry * 2 32 litry / dryfujący 32 litry, stabilny 22 litry * 3
Rozwój obiegu narkotyków 19 litrów / minutę 33 litry / minutę
Masa netto 300 kg 400 kg
Tom 1400 * 1160 * 1160 mm 2000 * 1160 * 1160 mm
Zasilacz 220V50Hz5.5Kw 220V50Hz7.5Kw

Szczegółowe wprowadzenie

Humanizowana koncepcja projektu:

1. duży ekran LCD, wyświetlanie danych na pierwszy rzut oka.

2. Program konfiguracji i modyfikacji danych typu menu jest dokładny i wygodny.

3. automatyczna czarna obudowa, łatwa obsługa.

4. piękny i harmonijny kształt, ludzie kochają.

5. bardzo duża zdolność zbierania sieci, brak konieczności dbania o filmy.

6. nawet jeśli jesteś w tym samym studio, nie będziesz czuć zbyt wiele hałasu.

7. system emisji spalin ma na celu zapewnienie jakości powietrza w studio.

Operacja jest wygodna:

Gdy projektuje się cyfrową maszynę do prania w kolorze papieru, bierze ona pod uwagę cel wygodnej obsługi i dobrego samopoczucia. W ciemnej obudowie, wysokość folii, przechowywanie części tylnej, wymiana rdzenia filtra, usuwanie ramy rolek i umieszczanie rolki są starannie zaprojektowane. Komputerowy system sterowania jest w pełni zautomatyzowany. Dopóki otwierasz wyłącznik zasilania, możesz automatycznie wejść do programu roboczego. Gdy temperatura zostanie dodana do leku, wprowadzona do spłukiwania, komputer automatycznie otworzy system transmisji rolek, zawór do mycia wody, system ogrzewania suszarki i obliczenie powierzchni spłukiwania z dynamicznego suplementu obliczeniowego. Gdy płukanie nie zostanie przepłukane, automatycznie przejdzie w stan oszczędzania energii. Dwa standardowe i samodzielnie wybrane programy są zaprojektowane w komputerze, a wszystkie parametry mogą być automatycznie konwertowane przez naciśnięcie ruchu.

Wyświetlacz cyfrowy:

Cyfrowa kolorowa pralka została zaprojektowana z dużym ekranem ciekłokrystalicznym, który można wyświetlić na wyświetlaczu, zamocować, osuszyć i inne dane podczas pracy. Za pomocą komputerowego systemu sterowania ustawia się i konwertuje temperaturę, prędkość, natężenie przepływu, czas wstępnego podgrzewania 24-godzinnego, korektę odchylenia danych i program, a następnie przeprowadza obserwację operacji. Jest to bardzo wygodne.

Niezawodna transmisja:

Zastosowany w pralce zagubiony przenośnik rolkowy wyeliminował "metalowy pierścień" w ramie rolek, dzięki czemu dokładnie rozwiązuje zjawisko związane z kartą i gonieniem, spowodowane przez łatwe zerwanie "metalowego pierścienia". W konstrukcji ramowej szybu zapewnia również wygląd folii bez żadnych zjawisk "zadrapania" i "karty", nawet spłukując 60-metrowy zwój papieru. A najmniejszą próbkę wielkości można również z powodzeniem myć.

Wygodna konserwacja:

Duch projektu cyfrowego papierowego prania kolorowego w konserwacji i konserwacji polega na tym, że nie trzeba używać żadnych narzędzi i łatwo wyświetlać wszystkie elementy przed sobą w ciągu pięciu minut. Tablica komputerowa, elektryczna skrzynka kontrolna i pręt transmisyjny w maszynie są zainstalowane po prawej stronie maszyny, filtra, grzałki, pompy cyrkulacyjnej, uzupełnienia. Pompa, zawór spustowy, rura przelewowa (woda), czujnik temperatury jest zainstalowany na lewej płycie głównej maszyny, a boki boczne są łatwe do otwarcia, a stojak do suszenia nie wymaga demontażu i można go podnieść do konserwacja.

Konstrukcja antyutleniająca:

Cyfrowe urządzenie do prania papieru w zbiorniku leku, dodanie urządzenia do utleniania antyutleniaczy, użytkownik nawet przy standardowej prędkości pracy poniżej normy, produkcja utleniania i krystalizacji cieczy sprawi, że poczujesz się zaskakująco mały, zmniejszając w ten sposób emisję gazów płynnych w zanieczyszczeniu powietrza w pomieszczeniach i znacznie oszczędzając zużycie płynów i stabilność. Jakość płukania.

Wysoka wydajność:

Aby spełnić wysokie wymagania dotyczące szybkiego i płukania papieru bębnowego do suszenia, zwłaszcza w systemie suszenia gorącym powietrzem, realizowany jest innowacyjny projekt. Dmuchawa importowała niemieckie produkty importowane, w połączeniu z zaawansowaną strukturą systemu odprowadzania gorącego powietrza, dzięki czemu wydajność suszenia była dwukrotnie większa niż w innych modelach. Nawet gdy pasek przepłukuje się w sposób ciągły, nie ma śladu wody ani suszenia. Nawet w środowisku o wysokiej wilgotności i przy stosowaniu folii domowej, folia jest również sucha i jasna.

Jest to bardzo wygodne w utrzymaniu:

Lekka i elastyczna konstrukcja ramy rolek jest łatwa i łatwa do wyjęcia. Komponenty można zdemontować i konserwować bez użycia narzędzi. Maszyna wyposażona jest w rolki u dołu, a cała maszyna porusza się łatwo i wygodnie.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Davis Chen
Tel : 8610 82921131,86 13910983110
Faks : 86-10-82916893
Pozostało znaków(20/3000)